Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 55 kg |
|---|---|
| Dimensions | 7 × 55 × 55 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power Source | AC, Electric |
| Voltage (V) | 6V |
| Power (W) | <500w, 1500 |
| Capacity | <5kg, 6kg |
| Brand Name | DUTRIEUX |
| Origin | Mainland China |
| Place of Origin | China |
| Model Number | BQZMVHUIMB |
| Warranty | None |
| Operating Language | English |
| Application | Household |
| App-Controlled | NO |
| Private Mold | NO |
Instock
There are no reviews yet.