Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 30 × 33 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power Source | AC |
| Certification | CE, none |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | <500w |
| Capacity | <5kg |
| Brand Name | DUTRIEUX |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.