Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 27 kg |
|---|---|
| Dimensions | 138 × 40 × 18 cm |
| Model Number | NEW |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | <500w |
| Capacity | <5kg |
| Brand Name | YunlinLi |
| Origin | Mainland China |
| voice | in Chinese, so if don't know Chinese, don't buy voice control |
Instock
There are no reviews yet.