Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.01 kg |
|---|---|
| Dimensions | 21 × 21 × 21 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power Source | AC |
| Castor | No |
| Model Number | GR889 |
| Housing Material | Plastic |
| Automatic Type | Automatic |
| Controlling Mode | Mechanical Timer Control |
| Heating Method | PTC |
| Max. Timing Limit | 241-480min |
| Certification | CE |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 501-1000w |
| Capacity | <5kg |
| Brand Name | kbxlife |
| Origin | Mainland China |
| Name | clothes dryer |
| Power | 600W |
| Voltage | 220V |
| Applicable scene | home |
| Power-off protection | Have |
| Timing | 0.5-5 hours |
Instock
There are no reviews yet.