Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.179 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 21 × 16 cm |
| Model Number | Clothes Dryer |
| Automatic Type | Automatic |
| Heating Method | PTC |
| Certification | none |
| Voltage (V) | 110V |
| Power (W) | 1001-1500W |
| Capacity | <5kg |
| Brand Name | Ashata |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.