Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.01 kg |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 19 × 19 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power Source | AC |
| Power-off Protection | Yes |
| Castor | No |
| Model Number | GY16 |
| Housing Material | Plastic |
| Automatic Type | Semi-Automatic |
| Controlling Mode | Digital Timer Control |
| Heating Method | Warm wind |
| Certification | CE |
| Voltage (V) | 110V or 220V |
| Power (W) | 501-1000w |
| Capacity | 5-10kg |
| Brand Name | kbxlife |
| Origin | Mainland China |
| Power cord length | 1.6m |
| Total hose length | Total hose length |
| Function 1 | Dry clothes |
| Function 2 | Dry shoes |
| Function 3 | Warm bed |
| Function 4 | Dry Pet Hair |
Instock
There are no reviews yet.