Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 10 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 40 × 40 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power Source | AC |
| Automatic Type | Automatic |
| Controlling Mode | Digital Timer Control |
| Max. Timing Limit | 61-120min |
| Certification | CE |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 501-1000w |
| Capacity | <5kg |
| Brand Name | SAINTCIAGA |
| Origin | Mainland China |
| Model | KW-GY04 |
| voltage | 220V |
| Maximum timing range | 241 minutes (inclusive) -480 minutes (inclusive) |
| Production enterprise | Skrillex drying hanger Skr dryer |
| With or without casters | without |
| Applicable object | general purpose |
| applicable scenario | household |
| power | Below 500W |
| Additional features | sterilization |
| Is it foldable? | Yes |
| function | Drying and disinfection |
| shape | Other/other |
| Control method | touch |
| load-bearing weight | 5Kg (inclusive) -10kg (exclusive) |
Instock
There are no reviews yet.