Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 65 × 35 × 25 cm |
| Power-off Protection | Yes |
| Castor | No |
| Model Number | LF-853 |
| Housing Material | Plastic |
| Automatic Type | Semi-Automatic |
| Controlling Mode | Digital Timer Control |
| Heating Method | PTC |
| Max. Timing Limit | 121-240min |
| Certification | CCC |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 501-1000w |
| Capacity | >15kg |
| Brand Name | abay |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.