Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 11 kg |
|---|---|
| Dimensions | 32 × 32 × 49 cm |
| Model Number | XP10-4.5KG |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 300W |
| Capacity | <5kg |
| Brand Name | YunlinLi |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.