Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 27 kg |
|---|---|
| Dimensions | 67 × 38 × 42 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power Source | AC |
| Power-off Protection | Yes |
| Model Number | XPB50-588S |
| Automatic Type | Semi-Automatic |
| Certification | CE |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 260W |
| Capacity | <5kg |
| Brand Name | LZHZXY |
| Origin | Mainland China |
| Model | XPB50-588S |
| Rated capacity | 5.0KG |
| Waterproof rating | IPX4 |
| Power | 260W |
| Frequency | 50Hz |
| Voltage | 220V |
| Product number | JD0173B |
Instock
There are no reviews yet.