Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 8.151 kg |
|---|---|
| Dimensions | 114 × 56 × 6 cm |
| Model Number | Electric Clothes Dryer |
| Certification | none |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | <500w |
| Capacity | 5-10kg |
| Brand Name | Haofy |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.