Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 58 × 37 × 25 cm |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 501-1000w |
| Capacity | 10-15kg |
| Brand Name | SAINTCIAGA |
| Origin | Mainland China |
| Bearing weight | 10kg-15kg |
| Heating mode | Three-dimensional surround heating |
| Power | 1000W |
| Voltage | 220V |
Instock
There are no reviews yet.