Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 13 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 40 × 40 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power Source | AC |
| Castor | No |
| Model Number | HM25G10 |
| Controlling Mode | Mechanical Timer Control |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 380W |
| Capacity | <5kg |
| Brand Name | DEAROK |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.