Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 11 kg |
|---|---|
| Dimensions | 54 × 43 × 22 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power Source | USB |
| Power-off Protection | Yes |
| Castor | Yes |
| Model Number | DL-1216 |
| Housing Material | Plastic |
| Automatic Type | Semi-Automatic |
| Controlling Mode | Digital Timer Control |
| Heating Method | PTC |
| Max. Timing Limit | <60min |
| Certification | none |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 501-1000w |
| Capacity | 5-10kg |
| Brand Name | DEAROK |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.