Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5 × 5 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power Source | AC |
| Automatic Type | Automatic |
| Controlling Mode | Mechanical Timer Control |
| Voltage (V) | 120V |
| Power (W) | 501-1000w |
| Capacity | <5kg, 2.8 Kilograms |
| Brand Name | ROOOWOOO |
| Origin | US(Origin) |
| Product Dimensions | 18 x 21.5 x 27.5 inches |
| Item Weight | 45.6 pounds |
| Form Factor | Front Load |
| Access Location | Front Load |
Instock
There are no reviews yet.