Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 3.493 kg |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 56 × 59 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power Source | SOLAR |
| Voltage (V) | 110V |
| Power (W) | 1001-1500W |
| Capacity | 10-15kg |
| Brand Name | BMAD |
| Origin | US(Origin) |
Instock
There are no reviews yet.