Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.32 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 14 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power Source | AC |
| Voltage (V) | 6V |
| Power (W) | <500w |
| Capacity | 5-10kg |
| Brand Name | FGHGF |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.