Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.995 kg |
|---|---|
| Dimensions | 26 × 25 × 14 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power Source | AC |
| Power-off Protection | Yes |
| Castor | No |
| Heating Method | PTC |
| Certification | CE, EMC, RoHS |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 500w |
| Brand Name | raugee |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.