Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.7 kg |
|---|---|
| Dimensions | 31 × 23 × 9 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Cord Length | 4M |
| Power (W) | <800W |
| Voltage | 100–240V |
| Model Number | 694B |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.