Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.7 kg |
|---|---|
| Dimensions | 27 × 20 × 11 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power (W) | <800W |
| Voltage | 100-240V |
| Model Number | PRK-M8 |
| Brand Name | PuRuikai |
| PURUIKAI Model | PRK-M8 |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.