Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 32 × 14 × 13 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Cord Length | 5M |
| Power (W) | <800W |
| Voltage | 100-240V |
| Material | ABS |
| Model Number | RL-31 |
| Certification | CE |
| Brand Name | Robot lifestyle |
| Origin | Mainland China |
| Rated power | 72W |
| Input voltage | AC100-240V 50Hz/60Hz |
| External dimensions | 295*145*65mm |
| Battery capacity | 650mAh |
| Net weight | 1116g |
| Suction power | 3000Pa |
| Power failure protection time | 40min |
| Way to control | Remote control, APP |
| Noise | 65 dB |
| Border detection | Automatic |
| Cleaning mode | Intelligent path planning modes |
| Fall arrest control | Power failure protection (backup battery) safety rope |
| Water tank capacity | 50ml |
| Water spraying method | Manual / Auto |
Instock
There are no reviews yet.