Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2.4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 26 × 17 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Cord Length | 4M |
| Power (W) | <800W |
| Voltage | 100–240V |
| Material | ABS |
| Model Number | W5 |
| Certification | CE |
| Brand Name | XMSJ |
| Origin | Mainland China |
| Color | white |
| function | water sprayer |
| feature | glass window robot cleaner |
| EU plug | Ship EU Plug in default |
| other plug | US/UK/AU plug please leave message |
Instock
There are no reviews yet.