Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.85 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 23 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Cord Length | 4M |
| Power (W) | <800W |
| Voltage | 110V~240V |
| Material | robot window cleaner |
| Model Number | robot vacuum cleaner |
| Certification | ce |
| Brand Name | Zqoxinnova |
| Origin | Mainland China |
| Featured 1 | robot window cleaner |
| Featured 2 | window cleaner |
| Featured 3 | home-appliance |
| Featured 4 | home appliance |
| Featured 5 | smart home |
| Featured 6 | robot vacuum cleaner |
| Featured 7 | robotic vacuum |
| Featured 8 | window cleaner |
| Featured 9 | clean glass windows |
| Featured 10 | robot vacuum cleaner |
| Featured 11 | window cleaning robot |
| Featured 12 | window washer |
| Featured 13 | clean glass windows |
| Featured 14 | window washing |
| Featured 15 | Electric floor mops |
Instock
There are no reviews yet.