Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 34 × 26 × 12 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Cord Length | 1+4M |
| Power (W) | <800W |
| Voltage | 110-240V |
| Material | ABS |
| Model Number | RL4219A |
| Certification | ce |
| Brand Name | Robot lifestyle |
| Origin | Mainland China |
| Power | 80W |
| Rated Voltage | DC24V |
| Noise | About 60db |
| Battery Capacity | 650mAh |
| Size | 216 x 216 x 66.2m(L*W*H) |
| Control mode | APP & Infrared control |
| Plot speed | About 2.5min/sqm |
| Suction power | 3000Pa |
| Cleaning mode | 3 styles |
Instock
There are no reviews yet.