Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2.7 kg |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 12 × 28 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Cord Length | 4M |
| Power (W) | <800W |
| Voltage | 100-240V |
| Material | ABS |
| Model Number | YW810 |
| Certification | CE |
| Brand Name | Liectroux, Liectroux |
| LIECTROUX Model | YW810 |
| Origin | Mainland China |
| Cleaning Mode | 3 Types (auto cleaning mode, along the left edge, along the right edge) |
| Navigate Mode | Gyro |
| Water Spray | double water nozzle, 70ml water tank |
| Noise | ≤ 60 db |
| Power | 72 W |
| Battery | 500mAh |
| Anti-fall Control | UPS system |
| Motor Type | Brushless |
| Suction Power | 2800PA |
| Cleaning Pad material | Microfiber |
| Robot Dimensions | 295*145*82 mm |
| Input Voltage | Input Voltage |
| Smart Memory | Yes |
| Dual Water Spray | Yes |
Instock
There are no reviews yet.