Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 3.8 kg |
|---|---|
| Dimensions | 42 × 18 × 30 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Brand Name | Esyhey |
| Origin | Mainland China |
| fuselage height | 89mm |
| Maximum noise | 65dB |
| brand | Ponyo |
| exterior shape | square |
| maximum suction | 3900Pa |
| Applicable area | 1-20㎡ |
| battery life | Plug-in |
| Remote control | Remote control/mobile APP |
| Water tank capacity | 52ml |
| charging time | Plug-in |
| weight | 1.65kg |
| Color classification | milky white |
Instock
There are no reviews yet.