Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 3.7 kg |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 28 × 12 cm |
| Cord Length | 2 meters |
| Voltage | 220V |
| Material | mixing |
| Model Number | window cleaner |
| Certification | ce |
| Brand Name | ZONEBAND |
| Origin | Mainland China |
| Planning technology | gyroscope navigation |
Instock
There are no reviews yet.