Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2.45 kg |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 26 × 12 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Cord Length | 5m |
| Power (W) | <800W |
| Voltage | 110-240V |
| Material | ABS |
| Model Number | RL4028 |
| Certification | CE |
| Brand Name | Robot lifestyle |
| Origin | Mainland China |
| Input Voltage | AC100 to 240V 50Hz to 60Hz |
| Rated power rating | 72W |
| Capacity of battery | 500mAh |
| Overall dimensions | 215*215*74mm |
| Suction | 2800Pa |
| Net weight | 1300g |
| UPS power failure protection time | 20mins |
| Mode of control | Wireless remote control -APP |
| Noise | 65dB |
| Borderless prode | Automatic |
| Fall protection control | UPS uninterruptible power supply syetem/safety cord |
| Cleaning mode | NZ / N / Z |
| Water spraying mode | Manual/Automatic |
| Voice Assitance | Yes |
Instock
There are no reviews yet.