Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.9 kg |
|---|---|
| Dimensions | 33 × 26 × 12 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Cord Length | 1m+4m |
| Power (W) | <800W |
| Voltage | 110-240V |
| Material | ABS |
| Model Number | RL3188 |
| Certification | ce |
| Brand Name | Robot lifestyle |
| Origin | Mainland China |
| Input Voltage | AC100~240V, 50/60Hz |
| Adaptor | 100-240V, 50Hz/60Hz; DC 24V/3.75A |
| Cleaning cloth | 10pcs |
| Built-in Li-ion battery | 14.8V (650MAH) |
| Big Water Tank | 35ml |
| Small Water Tank | 16ml |
| Suction | 2800 Pa |
| Working speed | 4min/sqm |
| Min Window Size | 400*400mm |
| Rated Voltage | DC 24V |
| Working pattern | Auto cleaning/ APP control / Remote control cleaning |
| Dimension | 290*145*78mm |
| Clean Model | 3 Models |
| Motor | Brushless Motor |
Instock
There are no reviews yet.