Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 28 × 12 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Cord Length | 1+4m |
| Power (W) | <800W |
| Voltage | 100-240V |
| Material | ABS |
| Model Number | RL4219 |
| Certification | CE |
| Brand Name | Robot lifestyle |
| Origin | Mainland China |
| Product Model | RL4219 |
| Product weight | 1.29kg |
| Suction | 5600pa |
| rated power | 72W |
| The power adapter | 100-240V 50/60Hz |
| uses glass | >40*40cm |
| Cleaning speed | 3min/㎡ |
| can clean glass thickness | Unlimited |
Instock
There are no reviews yet.