Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 47 × 32 × 13 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Brand Name | Esyhey |
| Origin | Mainland China |
| fuselage height | 7.75cm |
| Maximum noise | 72dB |
| exterior shape | square |
| Remote control | APP |
| Water tank capacity | 60ml |
| maximum suction | 2800Pa |
| charging time | Plug-in |
| battery life | Plug-in |
| weight | 1.5kg |
| Color classification | W1 Pro comes standard, W1S Pro comes standard. |
Instock
There are no reviews yet.