Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2.088 kg |
|---|---|
| Dimensions | 29 × 23 × 13 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Cord Length | 5M |
| Power (W) | <800W |
| Voltage | 110V~240V |
| Material | ABS |
| Model Number | W11 |
| Certification | CE |
| Brand Name | TINGBAI |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.