Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2.75 kg |
|---|---|
| Dimensions | 41 × 33 × 12 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Cord Length | 4M |
| Power (W) | <800W |
| Voltage | 100–240V |
| Material | ABS |
| Model Number | W140S |
| Certification | ce |
| Brand Name | HAOYUNMA |
W140-W140S |
|
| Origin | Mainland China |
| W130 function | Remote control, Can not water sprayer |
| W140 function | water sprayer+Remote control |
| W140S function | water sprayer+Remote control+APP control |
| shape | square shape, cover more |
| Plug | if you want US AU plug, leave us a note |
Instock
There are no reviews yet.