Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 26 × 17 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Cord Length | 4 meters |
| Power (W) | <800W |
| Voltage | 110V~240V |
| Material | ABS |
| Model Number | f500 |
| Certification | ce |
| Brand Name | Alisuber |
| Origin | Mainland China |
| water tank capacity | 30ml each |
| power cable length | 1 meter |
Instock
There are no reviews yet.