Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 47 × 31 × 16 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Brand Name | Esyhey |
| Origin | Mainland China |
| fuselage height | 7.75cm |
| Maximum noise | 72dB |
| brand | ECOVACS |
| exterior shape | square |
| maximum suction | 5300Pa |
| battery life | Plug-in |
| applicable scenario | Glass/smooth surface |
| weight | 1.6kg |
Instock
There are no reviews yet.