Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2.298 kg |
|---|---|
| Dimensions | 31 × 24 × 13 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Cord Length | 4.5 |
| Power (W) | <800W |
| Voltage | 110V~240V |
| Model Number | RN2-05 |
| Certification | ce |
| Brand Name | PuRuikai |
| PURUIKAI Model | RN2-05 |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.