Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2.7 kg |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 28 × 12 cm |
| Cord Length | 5M |
| Power (W) | <800W |
| Voltage | 100-240VAC, 50-60 |
| Material | ABS |
| Model Number | RL3325 |
| Certification | ce |
| Brand Name | Robot lifestyle |
| Origin | Mainland China |
| Rated Power | 80W |
| Rated Level | DC24V |
| Battery Capacity | 500mAh |
| Noise Level | 65dB |
| Dimension | 250*250*80mm |
| Charging Time | 2H |
| Cleaning Speed | 2.5min/sqm |
| New Weight | 1.5kg |
| Input | AC100-240V, 50/60Hz 2.0A |
| Output | 24V/3.75A |
| Water Tank | 40ml |
| Reomte controller | 1Piece |
| Cleaning mode | 3 kinds |
Instock
There are no reviews yet.