Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 8 × 8 × 8 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Cord Length | 5.5M |
| Voltage | 100-240V |
| Model Number | WINBOT W2 PRO |
| Certification | CE |
| Brand Name | MAGIC SEAL |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.