Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 47 × 16 × 34 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Voltage | 100-240V |
| Model Number | WINBOT W2 |
| Certification | ce |
| Brand Name | Esyhey |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.