Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.8 kg |
|---|---|
| Dimensions | 31 × 24 × 16 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power (W) | 801-1000W |
| Voltage | 220V |
| Material | plastic |
| Certification | ce |
| Brand Name | HAOYUNMA |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.