Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.249 kg |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 13 × 6 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | Shoes Dryer |
| Power (W) | 1w |
| Voltage (V) | 6V |
| Brand Name | Ashata |
| Certification | none |
| Type | Shoe Dryer |
| Feature 1 | Household Shoe Dryer |
| Feature 2 | Deodorizing Shoes Dryer |
| Feature 3 | Deodorizing Boot Dryer |
| Feature 4 | Adult Shoes Dryer |
| Feature 5 | Shoes Drying Machine |
| Feature 6 | Dryer for shoes |
| Feature 7 | usb shoe dryer |
Instock
There are no reviews yet.