Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.8 kg |
|---|---|
| Dimensions | 26 × 20 × 8 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power (W) | 10w |
| Voltage (V) | 220V |
| Brand Name | XMSJ |
| Certification | CE |
| Type | Shoe Dryer |
| Shoe dryer | shoe dryer |
| Dryer for shoes | footwear dryer |
| Dryer | drying for removing |
Instock
There are no reviews yet.