Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.28 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5 × 5 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | Shoe Dryer |
| Power (W) | 18w |
| Voltage (V) | 220V |
| Brand Name | AFDEAL |
| Certification | CE |
| Type | Shoe Dryer |
| Item Name | Electric Shoes Dryer |
| Feature 1 | Smart Drying Dehumidifier Portable |
| Feature 2 | Portable Deodorizer with Heat Dehumidifier Device |
| Feature 3 | Foot Warme for Home Shoes Socks |
| Material | ABS+aluminum sheet |
| Input voltage/current | DC5V 2A |
| Rated power | 1W |
| Timing time | 3H/6H/9H |
| Heating element | PI heating piece |
| Heating temperature | About 60℃ |
Instock
There are no reviews yet.