Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.265 kg |
|---|---|
| Dimensions | 23 × 16 × 8 cm |
| Model Number | Household USB timer shoe dryer |
| Power (W) | 1w |
| Voltage (V) | 5V |
| Brand Name | AFDEAL |
| Certification | CE |
| Type | Shoe Dryer |
| Feature 1 | drying shoes machine |
| Feature 2 | shoe and boot dryer |
| Feature 3 | dryer for leather shoes |
| Feature 4 | dryer for cotton slippers |
| Feature 5 | dryer for sports shoes |
Instock
There are no reviews yet.