Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.72 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 20 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power (W) | 120w |
| Voltage (V) | 12V |
| Brand Name | MIJIA, Xiaomi |
| Type | Shoe Dryer |
| Certification | CE, EAC, FCC, RoHS |
Instock
There are no reviews yet.