Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.271 kg |
|---|---|
| Dimensions | 26 × 16 × 7 cm |
| Plug Adapter | EU |
| Power (W) | 12w |
| Voltage (V) | 110V |
| Brand Name | OREADEX |
| Certification | CE |
| Type | Shoe Dryer |
Instock
There are no reviews yet.