Instock
| Weight | 0.786 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 20 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Plug Adapter | EU |
| Power (W) | 180W |
| Voltage (V) | 100-240V |
| Brand Name | AFDEAL |
| Type | Shoe Dryer |
| Features 1 | Electric 360° Shoe Dryer Boot Warmer Shoe Foot Boot Dryer |
| Features 2 | Eliminate Odor Fast Drying Boot Deodorizer Multifunction Socks Dryer |
| Features 3 | Electric Shoes Dryer Heater Deodorizer Dehumidifier Shoe Drying Machine |
| Features 4 | Portable Foldable Smart Electric Shoe Drying Foot Warmer |
| Features 5 | Multifunctional Folding Shoe Dryer Shoe Drying Artifact 4-Gear |
| Features 6 | Smart Timing Disinfection and Deodorization for Shoes Socks and Gloves US/EU Plug-in |
| Features 7 | Electric Shoe Dryer Boot Warmer Shoe UV Foot Boot Dryer |
| Features 8 | Eliminate Odor Fast Drying Boot Heater Deodorizer Deodorizer Socks Dryer |
Instock
There are no reviews yet.