Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.211 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 8 × 5 cm |
| Model Number | Shoe Dryer |
| Power (W) | 5w |
| Voltage (V) | 110V |
| Brand Name | alloet |
| Certification | none |
| Type | Shoe Dryer |
Instock
There are no reviews yet.