Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.82 kg |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 16 × 16 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | Shoe Dryer |
| Power (W) | 150w |
| Voltage (V) | 220V |
| Brand Name | jaysuing |
| Certification | none |
| Type | Shoe Dryer |
| Foldable Shoe Dryer | Smart Drying Dehumidifier |
| Folding Fast Dryer Heater | Shoe Dryer Heater |
| Shoe Deodorizer Dryer | Electric Shoe Drying Machine |
| Smart Boot Warmer | Intelligent Shoe Dryer |
Instock
There are no reviews yet.