Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.762 kg |
|---|---|
| Dimensions | 29 × 15 × 11 cm |
| Plug Adapter | EU |
| Model Number | Shoe Heater |
| Power (W) | 150w |
| Voltage (V) | 220V |
| Brand Name | Hin Beauty |
| Certification | CE |
| Type | Shoe Dryer |
Instock
There are no reviews yet.